(067) 250-44-08 (063) 756-44-15
Графік роботи: з 9:00 до 19:00
ВИХІДНИЙ - НЕДІЛЯ
САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ
Кошик в очікуванні
Виберіть улюблений товар

12-14 червня 2020 - призначені нові дати весняного High Point Market

24.03.2020

high point market june
Шановні колеги!
Керівництво найбільшої в світі виставки меблів та товарів для дому в США High Point Market визначило дати та формат весняного маркету, який за новими датами відбудеться 12-14 червня 2020.
Нагадуємо, що EF Cluster організовує національний стенд українських виробників меблів і товарів для дому на даній виставці і в умовах певних обмежень, які викликані карантинними мірами в Україні, Європі та США, оргкомітет проекту, разом з американськими партнерами та організаторами виставки створив стратегію представлення українських товарів клієнтам в США за різних можливих сценаріїв.
Додаємо переклад офіційного релізу організаторів виставки, з офіційного сайту Гай Пойнт Маркет:
HIGH POINT, Північна Кароліна, 18 березня 2020 г. - Управління High Point Market оголошує нові дати перенесеного маркету High Point Market з весни 2020 г. Спочатку заплановане на 25-29 квітня, про відстрочку було оголошено минулого тижня в світлі рекомендації губернатора NC Cooper скасувати всі заходи, в яких беруть участь 100 або більше осіб через пандемію коронавируса (COVID-19).
Нові дати Весняного маркету 2020 року - 12-14 червня 2020. Цей скорочений Ринок працюватиме протягом 3 днів замість звичних 5, і буде проводитися з п'ятниці по неділю замість звичайного графіка з суботи по середу. Швидше за все, це буде включати в себе мінімальну програмну частину, з акцентом на зустрічі для організації продажу в виставкових залах.
«Ми вирішили зосередитися на позитиві і розглядати це як можливість для експонентів і покупців по-справжньому відточити основний елемент, на якому був побудований маркет, - відносини купівлі-продажу», - прокоментував Дадлі Мур-молодший. голова ради директорів High Point Market Authority і президент Otto & Moore. «При мінімальній програмі в графіку реляційний аспект циклу вибору продукту буде по-справжньому блискучим, і покупці будуть мати більше часу в своїх графіках, щоб досліджувати нових постачальників, відвідувати ті частини маркету, на які у них зазвичай немає часу, і, сподіваюся, в внаслідок, виросте список потенційних клієнтів ».
Всі перепустки Spring Market, які вже були отримані поштою, будуть як і раніше відзначатися на червневому шоу. Новий реєстраційний збір за перепустки для представників промисловості залишиться в силі. Плата за обробку на місці буде скасована для всіх типів перепусток.
Беручи до уваги невизначеність пандемії і відсутність встановлених параметрів щодо тривалості, протягом якої введені обмеження залишатимуться в силі для великих заходів, керівництво маркету пообіцяли переглянути поточну ситуацію в середині травня і оголосити рішення не пізніше п'ятниці, 15 травня. Якщо умови покращаться, онлайн-реєстрація відновиться 15 травня. Веб-сайт www.highpointmarket.org буде регулярно оновлюватися для демонстрації учасників, які будуть відкриті, і продукту, який буде представлений.
«Рішення про відстрочення було неминучим, оскільки ситуація розвивалася минулого тижня, але все ще не була прийнята легко», - прокоментував Том Конлі, президент і виконавчий директор High Point Market Authority. «Ми з надією дивимося в майбутнє і робимо упор на дієві рішення, які будуть найкращим чином підтримувати наших покупців, учасників і нашу галузь в цілому. Наша промисловість і спільнота вже пережили шторми, і я впевнений, що ми всі впораємося з цим разом.»

HIGH POINT, Северная Каролина, 18 марта 2020 г. - Управление High Point Market объявляет новые даты перенесенного маркета High Point Market с весны 2020 г. Первоначально запланированное на 25-29 апреля, об отсрочке было объявлено на прошлой неделе в свете рекомендации губернатора NC Cooper отменить все мероприятия, в которых принимают участие 100 или более человек из-за пандемии коронавируса (COVID-19).

 

Новые даты Весеннего маркета 2020 - 12-14 июня 2020. Этот сокращенный Рынок будет работать в течение 3 дней вместо привычных 5, и будет проводиться с пятницы по воскресенье вместо обычного графика с субботы по среду. Скорее всего, это будет включать в себя минимальное программную часть, с акцентом на встречи для продажи в выставочных залах.

 

«Мы решили сосредоточиться на позитиве и рассматривать это как возможность для экспонентов и покупателей по-настоящему отточить основополагающий элемент, на котором был построен рынок, отношения купли-продажи», - прокомментировал Дадли Мур-младший. председатель совета директоров High Point Market Authority и президент Otto & Moore. «При минимальной программе в графике реляционный аспект цикла выбора продукта будет по-настоящему блестящим, и покупатели будут иметь больше времени в своих графиках, чтобы исследовать новых поставщиков, посещать те части маркета, на которые у них обычно нет времени, и, надеюсь, в результате вырастет список потенциальных клиентов».

 

Все пропуски Spring Market, которые уже были получены по почте, будут по-прежнему отмечаться на июньском шоу. Новый регистрационный сбор для пропусков для представителей промышленности останется в силе. Плата за обработку на месте будет отменена для всех типов пропусков.

 

Принимая во внимание неопределенность пандемии и отсутствие установленных параметров для продолжительности времени, в течение которого введенные ограничения будут оставаться в силе для больших собраний, руководство маркета пообещали пересмотреть текущую ситуацию в середине мая и объявить решение не позднее пятницы, 15 мая. Если условия улучшатся, онлайн-регистрация возобновится 15 мая. Веб-сайт www.highpointmarket.org будет регулярно обновляться для демонстрации участников, которые будут открыты, и продукта, который будет представлен.

 

«Решение об отсрочке было неизбежным, поскольку ситуация развивалась на прошлой неделе, но все еще не была принята легко», - прокомментировал Том Конли, президент и исполнительный директор High Point Market Authority. «Мы с надеждой смотрим в будущее и делаем упор на действенные решения, которые будут наилучшим образом поддерживать наших покупателей, участников и нашу отрасль в целом. Наша промышленность и сообщество уже пережили штормы, и я уверен, что мы все справимся с этим вместе.»