(067) 250-44-08 (063) 756-44-15
Графік роботи: з 9:00 до 19:00
ВИХІДНИЙ - НЕДІЛЯ
САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ
Кошик в очікуванні
Виберіть улюблений товар

Дату виставки High Point Market перенесено на початок червня 2020

13.03.2020

High Point Market baner
Повідомляємо вас про те, що керівництвом Гай Пойнт Маркет було прийняте рішення про перенесення дати виставки на півтора місяці пізніше.
Ті компанії, що вже відправили вантаж були повідомлені про перенесення маркету відразу, їх вантаж буде доставлено у експо бокс та чекатиме на день відкриття маркету. Наші партнери-організатори виставки, подбають про те, щоб вантаж був збережений, без додаткових витрат за зберігання та підготовлений до демонстрації напочатку червня.
Байери та потенційні клієнти, з ким ми вели перемовини та яких ми запросили на наш стенд, підтримали рішення організаторів маркету та з нетерпінням очікують дати відкриття виставки, щоб побачити українські меблі та товари для дому та укласти угоди з новими постачальними.
Дане рішення також, дає змогу долучитися до українського національного стенду меблів та товарів для дому тим виробникам, які не встигали приєднатися до нас у квітні та відправити свої товари контейнером, морським шляхом.
Додаємо в перекладі фрагмент офіційного листа від організаторів Гай Пойнт Маркет, який ми отримали 12 березня:
«Маркет HPMKT 2020 року відкладається. Він не скасовується. Орган з управління маркетом планує нову дату на початку червня 2020 року, а точні дати будуть визначені на початку травня.
Як зазначається в повідомленні, здоров'я та добробут наших покупців та експонентів є найважливішою увагою під час цієї світової нової пандемії вірусу. Багато чого досі не відомо про вірус. Щодня вчені та лікарі відкривають нові запобіжні заходи та методи лікування. Безпека та захист життя залишаються нашою найвищою цінністю».
Alfred L Bolton
Managing Director
High Point Exhibitions, Inc.
З офіційним зверненням до візитерів та учасників Гай Пойнт Маркет ви маєте змогу ознайомитись на офіційному сайті, за посиланням: https://www.highpointmarket.org/covid-19-updates
Зареєструватися до участі у виставці в червні ви ще можете за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1Ie5IrdFaCDOT271cpyAOW9WrUEpq8MaN9qRL6s4G-Zo