(067) 250-44-08 (063) 756-44-15
Графік роботи: з 9:00 до 19:00
ВИХІДНИЙ - НЕДІЛЯ
САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ
Кошик в очікуванні
Виберіть улюблений товар

Досвід компанії Article з Канади продавати меблі онлайн в умовах карантину

26.03.2020

Шановні колеги, ділимось з вами тим, як в умовах карантину продовжують продаватися меблі в Канаді.
Ділимось с вами фрагментом статті, в перекладі, головного меблевого журналу США - #FurnitureTodey:
"VANCOUVER, Британська Колумбія - Article, цифровий меблевий онлайн магазин, що розташований на заході Канади, встановив безконтактну доставку як власний варіант доставки, що здійснюється за замовчуванням, внаслідок пандемії COVID-19.
Для цього співробітники досталятимуть предмети до вхідних дверей замовника, зберігаючи відстань у шість футів. Команда доставки також не вимагатиме підпису, але замість цього сфотографує замовлення на порозі для підтвердження доставки. Досвід доставки, який підтримує соціальну відстань, - це те, що потрібно зараз людям. Ми вирішили поставити на перше місце здоров’я та безпеку наших клієнтів, нашої команди та громади», - сказав Aamir Baig, генеральний директор Article.
«Існуючи лише в Інтернеті, наявність нашої команди з доставки та сильних партнерів з доставки зробила нас надзвичайно пристосованими до першого раунду викликів роздрібної торгівлі, спричинених COVID-19. Ми повністю працюємо в США та Канаді, і ми прагнемо забезпечити все необхідне, щоб наші клієнти отримували свої замовлення ", - додав він."
Повний текст статті ви можете прочитати англійською за активним посиланням на офіційному сайті журналу Furniture Todey: