(067) 250-44-08 (063) 756-44-15
Графік роботи: з 9:00 до 19:00
ВИХІДНИЙ - НЕДІЛЯ
САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ
Кошик в очікуванні
Виберіть улюблений товар

Найбільша в світі виставка меблів і товарів для дому High Point Market в США у квітні 2020

10.03.2020

HPMKT_Apr2020
EF Cluster продовжує активну підготовку по організації національного стенду для демонстрації меблів та товарів для дому, зроблених в Україні американським байерам.
На тлі масової паніки, пов'язаної з розповсюдженням короновірусу світом, найбільша в світі виставка меблів та товарів для дому High Point Market працюватиме за графіком.
Ми опрацювали різні ймовірні сценарії, щодо обмежень у логістиці та навіть пов’язані з закриттям кордонів, - в нас є рішення, які не дадуть змогу українським меблям бути представленими там, де цього найбільше чакають. Ми маємо т0існі партнерські стосунки з організаторами виставки та з групою торгівельних агентів, які зможуть представити українські меблі якнайкраще, у відповідності до стандартів США.
Отже, щоб розвіяти ваші сумніви та різні панічні плітки з соціальних мереж, ділимося з вами українським перекладом цитати сьогоднішнього листа від організаторів виставки HPMKT, які відповідальні за роботу з міжнародними учасниками щодо реальної ситуації на HPMKT:
"Я ділюся з вами повідомленням, зробленим International Market Centers сьогодні, 11 березня 2020 року, заявляючи, що квітневий маркет High Point Market 2020 відкриється за графіком - 25 квітня 2020 року.
Premarket відкриється в понеділок, 16 березня, а реєстрація учасників-байерів з головних рітейлів роздрібної торгівлі збільшилися на 15% порівняно з минулим вереснем 2019 року. Це відчувається через те, що покупці не збираються в Азію в березні. Байери вже знаходяться у стані крайнього голоду на новий товар, а їм потрібно ще й годувати свої магазини, з якими вони мають контракти.
Ми продовжуємо стежити та інформувати вас щодо актуальної інформації».