(067) 250-44-08 (063) 756-44-15
Графік роботи: з 9:00 до 19:00
ВИХІДНИЙ - НЕДІЛЯ
САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ НА РЕКОНСТРУКЦІЇ
Кошик в очікуванні
Виберіть улюблений товар

Новий тренд в сфері світових продажів меблів - меблі для домашнього офісу

14.04.2020

Дорогі друзі, в умовах нових реалій існуючої пандемії COVID19 майже всі країни світу зіткнулися з зменшенням попиту на майже всі групи товарів не першої необхідності, в яку входять і меблі. Але, незважаючи на дані невтішні наслідки карантину, є певна категорія товарів для дому та інтер'єру, в яких спостерігається приріст продажу в умовах карантину. 

Декілька  з таких сегментів товарів є:
- меблі для домашнього офісу;

- меблі для вулиці;

- ліжка;

- матраци;

- подушки;

- постільна білизна. 

Приріст продажу меблів для дому зумовлений тим, що більшість людей у різних країнах світу в умовах карантину переходить на формат роботи вдома. Прогнозується, що навіть після того, як закінчиться карантит багато компаній залишить повністю або частково такий формат співпраці зі своїми співробітниками. Такий формат роботи вже давно інснує у такій країні, як Нідерланди. 

В умовах карантину велика кількість заможній людей переміщується для ізоляції у заміські приватні будинки. Саме такі клієнти замовляють меблі для саду та терас, створюючи комфорт для своєї родини в умовах затяжного карантину, щоб перечекати карантин в комфортних умовах. 

Щодо таких товарів, як ліжка, матраци та постільна білизна - дані товари стали дуже затребувани та масово замовляються лікарнями, за рахунок збільшення лікарняних місць у лікарнях, в умовах збільшення кількості важкохворих короновірусом.

 Отже, якщо ви виробляєте меблі та товари для дому саме меблі для домашнього офісу будуть популярними найближчим часом протягом карантиту та й після його закінчення як і на внутрішньому ринку, так і на експортному ринку. 

Найближчим часом на нашому сайті www.tradex.in.ua будуть представлені якісні меблі для вулиці, меблі для саду та тераси. Ми обираємо лише надійних постачальників, які гарантовано зможуть своєчасно виконувати ваші замовлення. 

Меблі для домашнього офісу ви можете переглянути у розділах нашого сайту:
письмові столи:  https://tradex.in.ua/catalog/pismovi-stoli та в розділі "обідні столи" є декілька досить універсальних моделей, які можуть використовуватись як письмовий стіл для домашнього офісу у маленьких просторах і в той же час, виконувати функцію обіднього столу, за необхідності. За даним посиланням ви можете переглянути такі пропозиції: https://tradex.in.ua/catalog/obidni-stoli
В розділі "обідні стільці" ми розмістили ряд моделей, які є універсальними та можуть використовуватися як і робочий стілець, так і стілець столовий зі столової групи меблів. Дана пропозиція міститься за посиланням: https://tradex.in.ua/catalog/obidni-stiltsi