(067) 250-44-08 (063) 756-44-15
Графік роботи: з 9:00 до 19:00
ВИХІДНИЙ - НЕДІЛЯ
Кошик в очікуванні
Виберіть улюблений товар

Відміна перенесеного на червень весняного High Point Market та анонс маркету у жовтні 2020

16.04.2020


Шановні друзі!
Наша компанія ТОВ "ГРУПА КОМПАНІЙ "ТРЕЙДЕКС" є офіційним та ексклюзивним представником в Україні трьох американський виставок: 
- HIGH POINT MARKET;
- LAS VEGAS MARKET;
- ATLANTA MARKET.
Раніше, на наших офіційних ресурсах та в блозі ми вже повідомляли про те, що виставку High Point Market, що була запланована на квітень 2020 було перенесено на червень, в зв'язку з оголошеним режимом обмежень в США, пов'язаних з пандемією COVID19. 
16 квітня 2020 ми, як представники виставкок отримали нове повідомлення, щодо відміни перенесеного весняного маркету, що повинен був відбутися у червні. Отже, згідно офіційного листа, який отримали всі національні представники виставки Гай Пойнт Маркет повідомляємо вам про наступне:
High Point Market Authority скасовує перенесений раніше весняний маркет.
HIGH POINT, N.C., April 16,2020 - через постійні наслідки, та обмеження з боку уряду * та економічні труднощі, пов'язані з пандемією короновірусу (COVID-19), High Point Market Authority оголошує про скасування весняного маркету High Point Market 2020. Наступний High Point Market заплановано на 17-21 жовтня 2020 року.
Що стосується попередньо запланованого маркету на квітень 2020, організатори, High Point Market Authority раніше оголосили про перенесення маркету на червень, що передбачало можливість покращення умов часу проведення шоу.
"Хоч ми й сподівались, що обмеження, прийняті в березні, поліпшать ситуацію достатньо, щоб дозволити проведення червневого шоу, зараз зрозуміло, що відновлення займе більше часу, ніж спочатку планувалося", - прокоментував Дадлі Мур-молодший, голова ради директорів High Point Market Authority та президент Otto & Moore.
"Це було неймовірно важке рішення, але скасування є найбільш розсудливим способом дій з огляду на нинішню обставину і це рішення було одноголосно схвалено нашим виконавчим комітетом", - прокоментував Том Конлі, президент та генеральний директор High Point Market Authority. "Зараз ми з захопленням і очікуванням привертаємо увагу до осіннього маркету, щоб в повному обсязі залучити промисловість до Хай Пойнт".
Вище керівництво High Point Market Authority продовжуватимуть планувати рекламу весняної продукції через різні цифрові канали, включаючи спеціальний розділ веб-сайтів, статті, електронні бюлетені, публікації у соціальних мережах та вебінари. Вони додатково працюють з галузевими партнерами для розробки творчих програм та ресурсів для сприяння постійному обміну інформацією.
Основні будівлі та індивідуальні салони, які готові приймати покупців у неринковий час, швидше за все, відкриються для проведення зустрічей в певний момент протягом літа, як тільки будуть створені відповідні урядові постанови, які полегшать ситуацію, щоб будівлі могли знову відкритись.
Реєстрація на осінній vfhrtn відкриється в середині липня на веб-сайті www.highpointmarket.org.
Про High Point Market Authority:
High Point Market Authority, www.highpointmarket.org є офіційним спонсором та організатором High Point Market в м. Хай Пойнт, штат Північна Кароліна, США, що пропонує широкий вибір учасників, які охоплюють кожну категорію, стиль та цінову ghjgjpbws., та залучає десятки тисяч відвідувачів з понад 100 країн світу двічі на рік, High Point Market є рушійною силою індустрії домашнього оздоблення. Знайдіть High Point Market в Інтернеті та слідкуйте за соціальними мережами, використовуючи хештег #hpmkt #efcluster #export #furniture #exhibition #highpointmarket
Додаємо скріншот офіційного листа-повідомлення від організаторів виставки High Point Market:

Т
ак як Україна знаходиться територіально достатньо віддалено від США і часу на підготовку до виставки нам потрібно більше, то ми вже відкриваємо реєстрацію для всіх бажаючих: відвідати виставку Хай Пойнт Маркет або взяти участь у якості експонента та представити ваші меблі у національному стенді українських виробників меблі та товарів для дому в США. Почтіть продавати ваші меблі, декор, кераміку, домашній текстиль, освітлення та інші товари для дому разом з нами на найбільшому споживацькому ринку в США. 
Посилання на реєстрацію:  https://drive.google.com/open?id=1Ie5IrdFaCDOT271cpyAOW9WrUEpq8MaN9qRL6s4G-Zo 
#tradex #exporttoUSA #furniture #меблі #мебель #освещение #декор #домашнийтекстиль